Wyjątkowa oferta dla profesjonalnych fotografów

Zamów odbitki u profesjonalistów!

Jesteś zawodowym fotografem? A może stawiasz pierwsze kroki na drodze, by nim zostać? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. Zamów u nas odbitki i przekonaj się, dlaczego profesjonaliści z całej Polski powierzają nam swoje prace. Kliknij lub zadzwoń, by dostać specjalny kod rabatowy!

[contact-form-7 id=”1696″ title=”Contact form 1″]

Wierność szczegółom, wierność klientom

Klient nie oceni Twoich zdjęć bezpośrednio. Zrecenzuje to, co będzie trzymać w ręku. Jeśli wykonałeś swoją pracę dobrze, ale laboratorium dostarczy niskiej jakości odbitki – zostaniesz niesprawiedliwie oceniony.

Powierzając Ci zlecenie, klienci wymagają spektakularnych efektów. Wiemy, że potrafisz je osiągnąć, dlatego tym bardziej warto, abyś na gotowych odbitkach zaprezentował pełnię swoich możliwości.

Kiedy chcesz kupić produkt wysokiej klasy, nie idziesz do najbliższego hipermarketu, tylko zwracasz się do profesjonalisty. Podobnie jest ze zdjęciami. Powierz ich wywołanie zawodowcom, oni zrobią to najlepiej.

Zadzwoń, a otrzymasz specjalny kod rabatowy!

Zadzwoń, a otrzymasz specjalny kod rabatowy!

Przewaga technologiczna

Przy wywoływaniu zdjęć pracujemy na profesjonalnych minilabach: NORITSU QSS-3801-HD i NORITSU QSS-3302-SD. Gwarantuje to wysoką i, co najważniejsze, powtarzalną jakość odbitek.

Parametry techniczne naszych maszyn odróżniają je od powszechnie stosowanych tanich naświetlarek laserowych i pozwalają osiągnąć niemożliwe do uzyskania na innych urządzeniach przejścia tonalne.

Odbitki wykonujemy na najwyższej klasy materiałach eksploatacyjnych firmy Kodak. Dbamy o rygorystyczne przestrzeganie procedur na każdym etapie pracy, co pozwala uzyskać niezmiennie wysoką jakość.

Zobacz jak to działa…


Jak to działa?

Zdjęcia do wywołania możesz nam przekazać osobiście, ale preferujemy wygodniejszą formę – przesyłkę za pomocą aplikacji Smart Picture Creation.

Materiały otrzymane do godziny 12:00 danego dnia, wysyłamy niemal od ręki, a zdjęcia, które dotrą do nas po godzinie 12:00 – już następnego dnia. Dostawa odbitek zajmuje maksymalnie do 3 dni roboczych.

Materiały zamówione do godziny 12:00 wyślemy niemal od ręki!

Z każdego miejsca, o każdej porze

Dzięki aplikacji, zdjęcia do wywołania możesz wysłać z dowolnego miejsca w Polsce, o dowolnym czasie. Działamy szybko, ale z dbałością o detale.

Regularnie sprawdzamy warunki procesu obróbki, by wyeliminować ryzyko przekłamań kolorystycznych. Używamy wyłącznie renomowanych materiałów firmy Kodak, by zagwarantować niezmienną jakość.

Kliknij w ikonę i pobierz aplikację do przesyłania zdjęć.

Zamów odbitki i przekonaj się, dlaczego profesjonaliści z całej Polski powierzają nam swoje prace!

Top