Jakość usług

Nieodłącznym elementem funkcjonowania naszych laboratoriów jest prowadzenie na bieżąco Kontrolowanej Jakości Usług – to nie hasło, a codzienny wymóg naszej pracy. To oznacza, że warunki obróbki procesu negatywowego oraz pozytywowego są regularnie sprawdzane, aby barwa i gęstość Twoich odbitek czy filmów była bez zastrzeżeń.

W praktyce wygląda to następująco: wywoływane są specjalne paski filmowe „stripy” oraz naświetlane są paski papieru fotograficznego (tzw. paski kontrolne), które zostają poddane analizie za pomocą – densytometru. Wyniki pomiaru służą do tego, aby dokonywać bieżących korekt parametrów pracy chemii do obróbki, czy to filmów czy zdjęć. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje filmy i odbitki są w PUNKT, a więc bez przekłamań barwnych czy rozbalansowań.

Co jeszcze wyróżnia nasze laboratoria?

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości materiałach eksploatacyjnych KODAK ENDURA, co gwarantuje trwałość i perfekcję szczegółów obrazu. Parametry naświetlenia każdego zdjęcia są indywidualnie dobierane przez doświadczonego laboranta, aby efekt – gotowe zdjęcie – w pełni spełniło Twoje oczekiwania. Jednocześnie gwarantujemy szybkość i terminowość wykonywania zleceń. Nasze urządzenia do kopiowania zdjęć czytają profile z Twojego aparatu, którego używasz. To poprawia jakość i koryguje ewentualne błędy, które popełniłeś podczas naświetlania zdjęć.

W programie FotoSender, którym wysyłasz zdjęcia do nas, w uwagach zaznacz, że chcesz, aby profil aparatu był włączony. To się sprawdza.

Praktyka?

Monitory maszyn kalibrujemy kolorymetrami X-Rite, na co dzień w kontakcie z Twoimi zdjęciami i filmami używamy bawełnianych rękawiczek. Trudne pliki obrabiamy w programach Photoshop i Lightroom. Tu nie ma kompromisów.

Gwarantujemy pełną satysfakcję, a więc pracujemy nad tym, abyś był zadowolony z naszych usług, abyś mógł cieszyć się efektami swojej pracy i aby Twoje zdjęcia na długie lata cieszyły Ciebie, Rodzinę i Bliskich.

Nie jesteśmy najmądrzejsi – wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i oczekiwania starając się je spełniać.

Sprawdź naszą jakość – nie zwlekaj!

Top